Sprzedaż od zaraz - abonamenty medyczne

Firma medyczna o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL USŁUG MEDYCZNYCH
na teren całego kraju

Opis stanowiska:

- dotarcie do osób chcących posiadać abonament medyczny
- podpisywanie umów oraz pełnomocnictwa z klientami
- kompletowanie dokumentacji

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
- dyspozycyjność i samodzielność w działaniu,
- łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów,
- entuzjazm, inicjatywa i konsekwencja w działaniu,

Oferujemy:

- comiesięczny dochód z pozyskanych klientów przez wiele lat (do czasu, gdy klienci opłacają abonament) od 25% do 55% prowizji!
- pracę w dynamicznym, nastawionym na zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne wynagrodzenie z systemem motywacyjnym,
- prowizję z zespołu od 3% do 30%
- dedykowana personalna strona sprzedażowa pracująca dla Ciebie

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu email.
Zdjęcie piewsze
Autor: krystian | 2015-06-24 12:15:51
Email: krystian.s7team@gmail.com
Telefon: 508074398
Lokalizacja: Mazowieckie (warszawa)