Monter rurociągów- Finlandia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3).
Aktualnie poszukujemy dla naszego fińskiego klienta kandydatów na stanowisko:

Monter rurociągów
Nr ref.: M.Ru/Fin/10.2012
Miejsce pracy: Finlandia / Eurajoki

Opis stanowiska:
Monterzy rurociągów będą pracowali na miejscu budowy elektrowni oraz w warsztacie pracodawcy.

Wymagamy:
•Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego na stanowisku montera rurociągów
•Umiejętności spawalnicze
•Dobra znajomość rysunku izometrycznego
•W pierwszej kolejności będą akceptowani kandydaci ze znajomością języka angielskiego
•Mile widziany własny samochód na wyjazd

Oferujemy:
•Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami fińskiego Kodeksu Pracy
•Kontrakt na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe
•W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
•Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z : zezwoleniem na prace, kartą podatkową, meldunkową oraz uzyskaniem zasiłku rodzinnego. Część dokumentów jest przygotowywana w Polsce przed wyjazdem.
•Bezpłatne zakwaterowanie na terenie miasta: Rauma lub Pori
•Bezpłatne ubrania robocze
•Pełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące na terenie całej UE)
•Zwrot kosztów pierwszej podróży do Finlandii

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłanie CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email: beata.jakubowska@adecco.com

TERMIN PRZESYŁANIA APLIKACJI – październik 2012
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/
Autor: Beata Jakubowska | 2012-10-15 13:20:06
Email: beata.jakubowska@adecco.com
Lokalizacja: Świętokrzyskie (Finlandia / Eurajoki )