Przedstawiciel biura rachunkowego (student)

Treść ogłoszenia:
Opis stanowiska:
Twoim zadaniem będzie głównie pozyskiwanie nowych klientów, za pomocą typowych narzędzi: telefonu, internetu i spotkania. Mile widziane będą też inicjatywy prowadzące do zwiększania liczby klientów.

Wymagania:
Łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, upór i nieustępliwość, sprawne zarządzanie swoim czasem.
Obsługa oprogramowania biurowego, np. arkuszy kalkulacyjnych; sprawna obsługa narzędzi komunikacyjnych.
Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów to dodatkowy atut.

Oferujemy:
Narzędzia do pracy: smartfon, laptop.
Elastyczny czas pracy, zależny od Ciebie.
Pracę na umowę zlecenie.
Wynagrodzenie bazowe oraz uzależnione od wyników.
Możliwość nawiązania trwałej współpracy.

CV prosimy przysyłać emailem.
Autor: LIMAR Biuro Rachunkowe | 2013-01-28 20:53:13
Email: rcetner@limar.com.pl
Lokalizacja: Pomorskie (Gdańsk)