PRACA PRZY PAKOWANIU I SORTWOWANIU CEBULEK

Treść ogłoszenia:
Praca przy pakowaniu i sortowaniu cebulek!
Agencja Pracy T&S Group poszukuje osób chętnych do pracy w Holandii przy pakowaniu i sortowaniu cebulek.

Lokalizacja: Velserbroek, Holandia

Opis stanowiska:
- Pakowanie i sortowanie cebulek kwiatowych,
- Drukowanie naklejek oraz etykietowanie opakowań z cebulkami

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B. mile widziane,
- gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach,
- gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach,

Oferujemy:
- Pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego od 11-12-2017
- Dobre wynagrodzenie
- Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
- Zakwaterowania,
Ubezpieczenia zdrowotnego,
- Transportu lokalnego

Jak aplikować?!

1. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 0048 608 494 300 – (numer polski!)
2. Możliwość aplikacji za pośrednictwem naszej strony www.tnsgroup.pl
Zdjęcie piewsze
Autor: T&S GROUP | 2017-12-05 09:02:02
Email: praca@twojaszansa.eu
Telefon: 0048 608 494 300
Lokalizacja: Opolskie (Opole)