Kucharz - Niemcy

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Kucharz

Miejsce pracy: Niemcy (Oberbayern)

Zakres Obowiązków:
- przygotowywanie potraw
- dbałość o czystość stanowiska pracy
- odpowiadzialność za przygotowanie dań a la carte kuchni europejskiej, jak również bankietów i imprez okolicznościowych

Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach austriackich
- pełen pakiet socjalny
- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
- komfortowe warunki pracy
- zakwaterowanie

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe w zawodzie kucharz
- doświadczenie na danym stanowisku
- znajomość zasad higieny, bezpieczeństwa, znajomość branży
- umiejętność pracy zespołowej, odpowiedzialność, cierpliwość
- miła aparycja
- dobra znajomość języka niemieckiego
- własny środek transportu

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV -Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: KUCH/OB/2013/DE
Autor: Euro Labora | 2013-10-08 20:35:23
Email: niemcy@euro-labora.com
Telefon: 324172056
Lokalizacja: Śląskie (Racibórz)