OPIEKA NAD PANEM W LUKSEMBURGU - NA 2-3 TYG. -

Firma Angel Care 24 poszukuje obecnie opiekunki bądź opiekuna z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do Pana w Betrange (Luksemburg)
TERMIN WYJAZDU: od 24/30 lipca do 15 sierpnia

Profil Podopiecznego:

Wiek: 91 lat
Waga: 70 kg
Wzrost: 165 cm
Choroby: Pan jest po wylewie, w związku z tym jest lewostronnie sparaliżowany. Ponadto cierpi na reumatyzm, cukrzycę, inkontynencję i ma odleżyny. Pan ma również amputowaną nogę.
Mobilność: Pan większość czasu spędza w łóżku, przy lepszym samopoczuciu porusza się na wózku.
Warunki mieszkaniowe: Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym. W wyposażeniu ma łóżko specjalistyczne, materac przeciwodleżynowy, wózek oraz lift.
WAŻNE: Do podopiecznego przychodzi 2 razy dziennie Pflegedienst, która wykonuje czynności pielęgnacyjne. Pan jest poddawany fizjoterapii.
Dla opiekuna/nki: Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. Do Dyspozycji opiekunki jest może być także laptop. Ponadto przysługują jej/mu 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

Zadania opiekuna/nki:

- wsparcie podczas wykonywania czynności pielęgnacyjnych oraz roz- i ubieraniu
- zmiana pieluchomajtek
- pomoc w wykonywaniu transferu
- przygotowywanie posiłków i prowadzenie domu
- spędzanie czasu z podopiecznym (spacery)

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym
- gotowość do wyjazdu na 2 m-ce
- osoba niepaląca

Oferujemy:

• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + /ZA REFERENCJE/ POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI!;
• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: daria.otlowska@angelcare24.eu;
- zadzwoń na nr +48 733 388 300
- wyślij SMS o treści OPIEKA – opieka
Zdjęcie piewsze
Autor: daria | 2017-06-27 15:50:29
Email: daria.otlowska@angelcare24.eu
Telefon: 733388300
Lokalizacja: Podkarpackie (Drzeczkowo)