Pilnie zatrudnimy opiekunkę do pani w Hamburgu

Aktualnie poszukujemy opiekunkę na 1 miesiąc do pani w Hamburgu.
Podopieczna ma 92 lata i waży 48 kg. Ma problemy z poruszaniem się, jest osoba w większości czasu leżącą, ale gdy jest taka potrzeba porusza się przy pomocy balkonika. Cierpi na inkontynencję, nadciśnienie, ma problemy ze słuchem.
Obowiązki opiekunki: pomoc podopiecznej we wszystkich czynnościach życia codziennego. Do dyspozycji Opiekunki jest balkonik oraz winda łazienkowa. Poza tym Opiekunka zajmuje się domem: gotowanie, pranie, robienie zakupów, prasowanie.
Informacje dodatkowe: Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z dostępem do internetu. Czas wolny- 2 godziny dziennie i dodatkowo jeden cały dzień wolny w tygodniu.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 19.08 do 22.09 na jeden miesiąc.

Oferujemy:

• Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
• Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
• Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
• Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
• Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
• Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
• Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
• Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k.
Tel. kom. 886 421 295, Tel. (22) 433 62 12,
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl
Zdjęcie piewsze
Autor: Agnieszka | 2014-08-06 08:56:35
Email: agnieszka.blachowska@herz24.pl
Telefon: 886-421-295
Lokalizacja: Lubelskie (Lublin)