TOKARZ RZESZÓW

Agencja Rekrutacyjna HR Center (KRAZ 14510) poszukuje dla swojego Klienta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

TOKARZ

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa

Zadania:
• Nacinanie gwintów,
• Toczenie pod wymiar,
• Praca zgodnie z rysunkiem technicznym,
• Kontrola jakości wytwarzanych elementów.

Wymagania:
• Doświadczenie jako tokarz,
• Wykształcenie zawodowe, mile widziane mechaniczne,
• Zaangażowanie i motywacja do pracy,
• Umiejętność programowania będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Umowa o pracę (na początek 2 000 zł netto - do negocjacji),
• Możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych,
• Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych,
• Pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@hrcenter.com.pl wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska.

Wysyłane dokumenty powinny również zawierać niniejszą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, p oz. 926, ze zm.)".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 601 658 933 lub 663 656 544.
Zdjęcie piewsze
Autor: HR Center | 2016-11-02 10:42:22
Email: biuro@hrcenter.com.pl
Telefon: 663656544
Lokalizacja: Podkarpackie (Rzeszów)