Zrób taką stronę

w 7 minut

a dostaniesz

1,5 Kilo wejść

w 25 dni

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

JUŻ OTWARTE-ZAPRASZAMY DO KOLEJNEGO PUNKTU PRZYJMOWANIA ZAMÓWIEŃ NA KUCHNIE I SZAFY- RABATY DO 15 % !!


Treść ogłoszenia:
Z okazji uruchomienia kolejnego punktu przyjmowania zamówień na meble w RCMB „Majster” Sanok ul. Dworcowa 11 A, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z rabatu do 15 % wartości zamówionej kuchni lub szafy. (oferta ważna do 25 lipca 2012)
Oferujemy kompleksową usługę: od bezpłatnego pomiaru w domu klienta, poprzez projekt mebli oraz profesjonalny montaż. Wykonujemy meble kuchenne, zabudowy wnęk, szafy, meble pokojowe i inne, a ich zakup ułatwia uproszczony system sprzedaży ratalnej -bez zaświadczenia o zarobkach.
Nasze meble tworzą przyjazną i ciepłą atmosferę nie tylko do pracy, ale i do wspólnego spędzania czasu z rodziną oraz z przyjaciółmi, a 5 lat gwarancji zapewnia spokój użytkowania.
Po wykonanym pomiarze przygotowujemy wizualizację komputerową wraz z dokładną wyceną mebli i te czynności nie zobowiązują klienta do podpisywania żadnej umowy. Proponujemy szczere doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz, doborze elementów i wykończenia. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam stworzyć- już na etapie planowania i rozmieszczenia meble funkcjonalne, posiadające własny klimat.
Jesteśmy także autoryzowanymi przedstawicielami niemieckich producentów mebli kuchennych Bauformat i Burger.

WAKACYJNY PREZENT !! - DO PODPISANEJ UMOWY NA MEBLE KUCHENNE, DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DODAJEMY W PREZENCIE ABONAMENT W SIECI PLAY O WARTOŚCI 70 ZŁ, KTÓRY PRZEZ PIERWSZY ROK KLIENT OPŁACA W WYSOKOŚCI TYLKO 35 ZŁ, NATOMIAST W DRUGIM ROKU OPŁATY DOKONUJEMY MY (właścicielem abonamentu jest nasza firma, klient nie podpisuje żadnej umowy z operatorem Play, oferta ważna do 25 lipca 2012, rabaty i promocje nie mogą się łączyć)
Zapraszamy do punktów obsługi klienta:
- Majster ul. Przemysłowa 3 Rzeszów
(pasaż po prawej stronie kas)
- Majster ul. Dworcowa 11 A Sanok
(przy głównym wejściu)
Tel. 795050488,795050490,
795050489

e-mail: kuchnie-szafy@g.pl
www.kuchnieszafy.com
Zdjęcie piewszeZdjęcie drugieZdjęcie trzecieZdjęcie czwarte
Autor: ben | 2012-07-14 09:12:53
Email: kuchnie-szafy@g.pl
Telefon: 795050488
Lokalizacja: Podkarpackie (rzeszów)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,