Osobę do prowadzenia internetowych portali tematycznych

Masz swoją pasję? Podziel się nią z innymi! Jeszcze jej nie masz? Znajdź ją i zostań ekspertem w swojej dziedzinie!

Poszukujemy osób do prowadzenia internetowych portali tematycznych.

Wymagania:

- Umiejętność pisania. Ważne jest, abyś potrafił pisać krótkie teksty, które potrafią zaciekawić innych.
- Komputer i dostęp do Internetu.
- Podstawowa znajomość obsługi komputera. Mile widziane podstawy języka HTML i obróbki grafiki.
- Podstawowa znajomość języka angielskiego.
- Cierpliwość, wytrwałość i determinacja w dążeniu do sukcesu.

Obowiązki:

- Utrzymywanie kontaktów z producentami i dystrybutorami produktów prezentowanych w portalu.
- Przygotowywanie opisów produktów, obróbka zdjęć, uzupełnianie danych w bazie danych.
- Wykonywanie testów, przygotowywanie własnych opinii, porad i udostępnianie ich w formie bloga.
- Pozyskiwanie i obsługa zleceń reklamowych od sponsorów portalu.

Co oferujemy:

- Atrakcyjną pracę dla osób w każdym wieku, którą możesz wykonywać w domu. Może być to Twoja praca podstawowa lub okazja na dodatkowy zarobek.
- Możliwość uczestniczenia w całkowicie nowym i innowacyjnym przedsięwzięciu.
- Szkolenia w zakresie umiejętności potrzebnych przy obsłudze portalu.
- Pracę na umowę zlecenie lub - jeśli prowadzisz lub będziesz prowadził własną działalność gospodarczą - umowę franczyzową.
- Prosty, uczciwy i motywujący system wynagrodzeń.
- Realne perspektywy i możliwości rozwoju.

Jeśli jesteś osobą bezrobotną i czujesz w sobie ducha przedsiębiorczości, to jest to dla Ciebie wyjątkowa okazja! Właśnie znalazłeś gotowy pomysł na swój biznes i firmę, która pomoże Ci w jego realizacji. Możesz też starać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności - pomożemy Ci przy wypełnianiu wniosku i załatwianiu formalności.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Jeśli tak, to mamy prośbę - przygotuj krótki tekst (kilka, kilkanaście zdań) na temat "Gdybym był bogaty...", dołącz do niego swoje CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i wyślij na adres praca@tntsi.com.pl.
Autor: Emila | 2013-07-09 15:10:24
Email: praca@tntsi.com.pl
Telefon: 85 65 20 320
Lokalizacja: Podlaskie (Białystok)