Zrób taką stronę

w 7 minut

a dostaniesz

1,5 Kilo wejść

w 25 dni

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

wydzierżawię plac na Morenie w Gdańsku


Treść ogłoszenia:
Plac położony jest na terenie ogrodzonego i całodobowo chronionego obiektu LWSM „Morena” o pow. 2,7 ha, składającego się z 9 budynków o funkcjach biurowych, handlowych, usługowych i magazynowych, dyżurki ochrony oraz placu wokół nich. Teren ten znajduje się przy popularnym ciągu komunikacyjnym, tj. przy ul. Piekarniczej w Gdańsku. Obiekt zlokalizowany jest w dzielnicy Piecki-Migowo („Morena”), w bliskim sąsiedztwie sądu powszechnego oraz nowych inwestycji deweloperskich. Usługa ochrony świadczona jest za dodatkową opłatą (1,35 zł/m2 netto).

Przedmiotem oferty jest plac (w większej części nieutwardzony, pośrodku terenu znajduje się pas asfaltowy) o pow. ok. 9 000 m2, od pozostałej części (zagospodarowanej, od strony ul. Piekarniczej) oddzielony osobnym ogrodzeniem z bramą. Istnieje opcja utworzenia na koszt dzierżawcy oddzielnego wjazdu z ul. Piekarniczej, dzięki wydzierżawieniu i odgrodzeniu dodatkowego pasa gruntu. Plac wyposażony jest w lampy oświetlenia zewnętrznego (starego typu). Na terenie obiektu dostępna jest również powierzchnia pod reklamę.

Przeznaczenie - np. funkcja składowa, dzierżawa do 5 lat (z uwagi na prace nad zmianą funkcji terenu, przewidzianą w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego).

Do podanej ceny netto należy doliczyć 23% VAT.
Zdjęcie piewszeZdjęcie drugieZdjęcie trzecieZdjęcie czwarte
Autor: LWSM "Morena" | 2012-08-23 09:13:46
Email: j.zukowska@morena.com.pl
Telefon: (058) 345 76 76
Lokalizacja: Pomorskie (Gdańsk)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,