Kierowca kat. C +E (niewymagane zbyt duże doświadczenie)

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Ingolstadt-Niemcy

Opis stanowiska:
- rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego
- podstawianie naczep do poszczególnych magazynów w celu załadowania towaru
- transport części samochodowych do magazynów znajdujących się na terenie Ingolstadt

Wymagania:
- mile widziane młode osoby posiadające wszystkie wymagane uprawnienia
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat. C+E
- uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny (urlopowe i świąteczne)
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy: logistyka@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: C+E/2014/DE
Zdjęcie piewsze
Autor: Euro Labora | 2014-12-02 12:46:14
Email: logistyka@euro-labora.com
Telefon: +48322703184
Lokalizacja: Śląskie (Gliwice)