DORĘCZYCIEL KORESPONDENCJI

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób. W tym czasie WYG zdobył wiele zaszczytnych tytułów i wyróżnień, jak np.: Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2013, Certyfikat wiarygodności biznesowej D&B Poland, Laureat konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2013 czy Laureat XXI edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów i Usług.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORĘCZYCIEL PRZESYŁEK/ KORESPONDENCJI

OFERUJEMY:

STAŁĄ PRACĘ
ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - CZĘŚĆ STAŁA + CZĘŚĆ RUCHOMA
PRACĘ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

OBOWIĄZKI:

PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTÓW
DORĘCZANIE PRZESYŁEK A TAKŻE PRZEKAZÓW POCZTOWYCH
PROWADZENIE STOSOWNEJ DOKUMENTACJI
DOKŁADNIE I TERMINOWE ROZLICZANIE POBRANYCH PRZESYŁEK
BUDOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU FIRMY

WYMAGANIA:

DYSPOZYCYJNOŚĆ
ODPOWIEDZIALNOŚĆ
RZETELNOŚĆ
NIEKARALNOŚĆ
MIŁE USPOSOBIENIE

Aplikacje prosimy wysyłać na adres w tytule wpisując numer referencyjny LTK/06/GD. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Autor: WYG HR | 2014-07-29 14:59:00
Email: gdansk@wyghrconsulting.pl
Lokalizacja: Pomorskie (Gdańsk)