Elektryk - Elektromechanik

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.
Jednym z najważniejszych działów Firmy Cedrob S.A., istniejącym od 2007 roku, jest Zakład Produkcji Pasz. Cedrob Pasze to najnowocześniejsze Wytwórnie Pasz w Polsce. W pełni zautomatyzowane linie technologiczne wyposażone są w urządzenia spełniające najwyższe światowe standardy. Cedrob Pasze oferuje bogaty asortyment mieszanek paszowych dla drobiu i trzody chlewnej.
Do naszego Zespołu aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:
Elektryk - Elektromechanik w Wytwórni Pasz w Rypinie
Zakres obowiązków:
- utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego
- wyszukiwanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń
- wykonywanie okresowych przeglądów
Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w szczególności kierunki mechanika, elektronika, elektrotechnika, elektromechanika)
- uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość przystąpienia do egzaminu
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy zespołowej
- doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem
- książeczka z sanepidu na nosicielstwo
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- atrakcyjne warunki zatrudnienia

CV prosimy kierować na adres:
CEDROB Rekrutacja
06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2a

telefon: 23 675 04 79

email: inga.biernat.cd@obpon.pl

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
Autor: Inga | 2023-10-17 10:12:59
Email: inga.biernat.cd@obpon.pl
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie (Rypin)