Praca za granicą Kelnerka/Kelner

Euro Recruitment Consulting to wiodąca firma w branży pośrednictwa pracy za granicą oraz kompleksowego doradztwa personalnego. Od 14 lat z powodzeniem zapewniamy prace tylko u sprawdzonych, zagranicznych pracodawców jak i na zlecenie naszych pomorskich klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usług. Atrakcyjne zarobki w urokliwych, bardzo ciekawych i przyjaznych lokalizacjach, umowy o pracę czy pomoc w organizacji przejazdów. Chętnie służymy pomocą oraz zapewniamy stały kontakt w przypadku podjęcia pracy.

Aktualnie poszukujemy Kelnerów i Kelnerek do pracy w hotelach pięciogwiazdkowych we Francji.

Obowiązki:
• Przyjmowanie zamówień i obsługa gości restauracji
• Serwowanie potraw, napoi, wina
• Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania:
• Konieczna znajomość języka angielskiego (lub francuskiego)
• Doświadczenie na stanowisku pomocy kuchennej
• Wysoki poziom kultury osobistej
• Zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę
• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
• Pomoc w organizacji przejazdu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy rekrutacja@erc.ec lub kontakt pod nr tel. 58 781 91 11.
W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: kel/fr/19

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Autor: ERC | 2019-01-21 20:20:36
Email: rekrutacja@erc.ec
Telefon: 587819111
Lokalizacja: Pomorskie (Gdynia)