Zrób taką stronę
w 10 minut
i
zarabiaj na niej

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

Ośrodek terapii Zaroślak ? Jakość terapii potwierdzona ISO


Treść ogłoszenia:
Kochani, mamy zaszczyt przedstawić Wam jeden z wyróżnionych ośrodków w naszym rankingu. Ośrodek leczenia uzależnień Zaroślak w Borach Tucholskich, to nie tylko jeden z najlepszych ośrodków w Polsce, to nieliczny, który posiada certyfikat ISO świadczący o wysokiej jakości świadczonych usług, kadry terapeutycznej oraz warunków dla pacjentów. Ośrodek specjalizuje się w leczeniu z narkomanii ( przyjmowani są również pacjenci uzależnieni od alkoholu czy hazardu ), terapia bazuje na traktowaniu pacjenta jak partnera w prowadzonej terapii. Działania mają na celu wyzwolenie z uzależnienia od narkotyków. Indywidualny terapeuta stara się naprowadzić pacjenta na zrozumienie problemów związanych z danym uzależnieniem. Podczas terapii wspólne wypracowują indywidualną drogę skutecznego wyjścia z uzależnienia od narkotyków.
Program terapeutyczny ułożone są w taki sposób, by każdy mógł zacząć żyć w konstruktywny sposób, zmienił sposób widzenia świata, a przede wszystkim siebie.
Najważniejszy jest dla nas rozwój osobisty każdego z naszych pacjentów. Terapia uzależnień prowadzona w naszym ośrodku pomogła już wielu osobom wyjść z uzależnienia i dzięki temu prowadzą godne i satysfakcjonujące życie. Bardzo dobrze funkcjonują w społeczeństwie i sami potrafią być odpowiedzialni za swoje życie.
Co ważne i kluczowe ośrodek przyjmuje w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, co w obecnych czasach jest rzadkością, przy tak wysokim standardzie świadczonych usług.
Zapraszamy do kontaktu!
https://osrodkiterapii.pl/ranking/centrum-leczenia-uzaleznien-zaroslak/
Zdjęcie piewsze
Autor: Ośrodek Zaroślak | 2018-11-16 08:49:44
Email: osrodekzaroslak@gmail.com
Telefon: 602422386
Lokalizacja: Pomorskie (Krucze)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,