Elektryk (szafy sterownicze)

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) poszukuje do pracy na terenie Niemiec specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ingolstadt - Niemcy

Zakres obowiązków:
- okablowywanie szaf sterowniczych wg planu
- praca na podstawie rysunku

Wymagamy:
- mile widziane świadectwo ukończenia szkoły o profilu elektryk
- komunikatywnej/dobrej znajomości języka niemieckiego
- doświadczenia na w/w stanowisku
- znajomości rysunku technicznego
- własnego samochodu (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę o prace na niemieckich warunkach
- pełny pakiet socjalny
- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: ELEK/2014/DE
Zdjęcie piewsze
Autor: Euro Labora | 2014-12-03 13:05:35
Email: niemcy@euro-labora.com
Telefon: +48322703184
Lokalizacja: Śląskie (Gliwice)