Pracownik do zbijania palet/skrzyń drewnianych

Treść ogłoszenia:
Stanowisko: Pracownik do zbijania palet/skrzyń drewnianych
Miejsce pracy: Saint Priest la Prugne (40km od Vichy), Francja
Nr oferty: 01/40/WS/2017
Znajomość języka: komunikatywny francuski mile widziane

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Pracownik do zbijania palet/skrzyń drewnianych

Opis / Obowiązki:
Praca na hali produkcyjnej, montaż palet/skrzyń drewnianych za pomocą gwoździarki

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność obsługi gwoździarki,
- chęć do pracy,
-mile widziana znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym (dodatek 50 euro/mc)
- zabranie samochodu na zlecenie – mile widziane (dodatek 50 euro/mc) dojazd do pracy ok. 4 km w jedną stronę

Klient oferuje:
- Polską umowę o pracę na pełen etat,
- Stawkę godzinową : 10,00 euro brutto
- Zakwaterowanie w niedalekiej odległości od miejsca pracy
- Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania
- Możliwość nadgodzin,
- Płatny urlop wypoczynkowy oraz premię końca misji 10 %

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

kom. 519 684 977
kom. 519 685 033
stacjonarny 32 4944452

lub przesłanie CV na adres e-mail j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl , rekrutacja@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.
Zdjęcie piewsze
Autor: Corona Silesia | 2017-10-03 15:14:47
Email: j.kolodziejczyk@corona-silesia.pl
Lokalizacja: Śląskie (Gliwice)