Monter C.O.

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) poszukuje do pracy na terenie Niemiec fachowców na stanowisko:

Monter C.O.

Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt nad Menem

Zakres obowiązków:
- montaż i wymiana instalacji i urządzeń centralnego ogrzewania

Wymagania:
- minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- umiejętność pracy w zespole
- dobra kondycja fizyczna
- własne narzędzia
- własny samochód (możliwość zabrania samochodu na kontrakt)

Mile widziane 2- osobowe grupy

Oferujemy:
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV/Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: MCO2014/DE
Autor: Euro Labora | 2014-02-17 11:50:37
Email: niemcy@euro-labora.com
Telefon: 533550134
Lokalizacja: Śląskie (Gliwice)