Pakowaczka/acz

EURO LABORA (nr certyfikatu 7061) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy - Freiburg

Obowiązki:
- znajdowanie, zdejmowanie z półek oraz pakowanie towaru
- proste prace w magazynie wysyłkowym

Wymagania:
- zaangażowanie i chęć pracy
- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- mile widziana dobra znajomość j. niemieckiego lecz nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- pełen pakiet socjalny
- zapewniamy zakwaterowanie
- atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacje w formie CV wraz ze zdjęciem prosimy wysłać na adres: logistyka@euro-labora.com do aplikacji na to stanowisko niezbędne jest zdjęcie całej sylwetki na jednolitym tle (zdjęcia z wakacji lub w plenerze nie nadają się do wykorzystania). W temacie mail"a proszę wpisać nr referencyjny: PAK/DE
Autor: Euro Labora | 2014-03-19 09:46:13
Email: logistyka@euro-labora.com
Telefon: 322703184
Lokalizacja: Śląskie (Gliwice)