Zatrudnimy zbrojarzy do obsługi maszyn zbrojarskich

Treść ogłoszenia:
DAJEMY MOŻLIWOŚCI

G+P IZOMONT SP. Z O.O. z Centralą we Włocławku oraz Oddziałem w Wiesbaden na terenie Niemiec , w ramach rozwojem struktur planuje zatrudnienie wysoko kwalifikowanej kadry do pracy w Niemczech, na następujące stanowiska:

ZBROJARZ -
OBSŁUGA MASZYN ZBROJARSKICH

Miejsce pracy: Niemcy
Rekrutujemy do pracy z całej Polski

ZADANIA:
• praca przy produkcji prefabrykatów zbrojarskich
• obsługa maszyn i urządzeń zbrojarskich
• wykonywanie form montażu na stołach,
• terminowa realizacja budowy zgodnie z jej harmonogramem,

WYMAGANIA KONIECZNE:
• wykształcenie min. zawodowe,
• znajomość maszyn zbrojarskich i do prefabrykacji stali,
• znajomość stali zbrojeniowych,
• doświadczenie na podobnym stanowisku z Zakładzie Prefabrykacji,
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• dokładność, sumienność, rzetelność, skrupulatność oraz wydajność pracy,
• uprawnienie do obsługi suwnicy i wózków widłowych będzie dodatkowym atutem,

OFERUJEMY:
 dla kandydatów – profesjonalistów bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz korzyści poza finansowe,
 udział w realizacji prestiżowych inwestycji w kraju i/ lub na budowach eksportowych,
 stabilne zatrudnienie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres e-mail: kadry@izomont.com.pl z dopiskiem ZBROJARZ – OBSŁUGA MASZYN ZBOJARSKICH .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

W ofercie prosimy o zamieszczenie następującego zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez G+P IZOMONT SP. Z O.O."
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Zdjęcie piewsze
Autor: G+P IZOMONT | 2015-11-04 14:09:38
Email: kadry@izomont.com.pl
Telefon: 542320840
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie (WŁOCŁAWEK)