Programista C++

Katowicka firma informatyczna istniejąca na rynku od 1992 roku Polsoft Engineering Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

- Biegła znajomość języka C++.
- Znajomość środowiska programistycznego firmy Borland (Embarcadero Technologies).
- Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle).
- Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku programisty.
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych.
- Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe.

Cele i zadania:

- Samodzielna realizacja powierzonych zadań.
- Implementacja oprogramowania w powyższych narzędziach programowych.
- Testowanie oprogramowania.
- Dokumentacja realizowanych projektów

Oferujemy:

- pracę w siedzibie Firmy w Katowicach ( telepraca wykluczona ),
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- możliwość rozwoju zawodowego ( kursy i szkolenia ),
- pracę w profesjonalnym zespole,
- umowę o pracę,
- pracę w komfortowych warunkach – ładne wnętrza, gwarantowane miejsce parkingowe, bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych, wyposażona kuchnia i jadalnia,
- możliwość realizowania własnych pomysłów,
- pracę w młodym, otwartym, pozytywnym zespole,
- pomoc we wdrożeniu w pracę,
- wyjazdy integracyjne :)
- imprezy sportowe
- zapewniamy mieszkanie
- pomagamy w relokacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego, z zaznaczeniem w tytule stanowiska na adres poczty elektronicznej:

praca@polsoft.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 Poz. 883).”
Autor: Polsoft | 2014-11-28 15:45:52
Email: mgrzybek@polsoft.pl
Telefon: 32 354 91 04
Lokalizacja: Śląskie (Katowice)