tokarz Katowice

Dla naszego Klienta, producenta maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych dla techniki ochrony środowiska, zatrudnimy pracownika na stanowisko:
tokarz

Zakres obowiązków:
-obsługa maszyn skrawających konwencjonalnych (tokarka, frezarka)
-wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego,
-pomiar wykonywanych elementów,
-czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów

Oczekiwania:
-umiejętność posługiwania się urządzeniami do oczyszczania stali
-gotowość do pracy w systemie zmianowym
-uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu zerowego i żurawi -warsztatowych mile widziane

Oferta:
-podstawowa znajomość rysunku technicznego,
-umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
-umiejętność pracy w grupie,

Prosimy aplikować poprzez stronę

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Autor: Randstad | 2015-06-17 13:34:30
Email: zaneta.musial@randstad.pl
Telefon: 32 661 42 07
Lokalizacja: Śląskie (Katowice)