Kafelkarz z doświadczeniem - praca w Belgii

Treść ogłoszenia:
Miejsce pracy: BELGIA, Wortegem-Petegem
POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH KAFELKARZY
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Wymagania
kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie na stanowisku kafelkarza
doświadczenie w pracach na kontraktach zagranicznych – mile widziane we Francji i Belgii
znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie dobrym
dokładność, precyzja i samodzielność

Obowiązki
przygotowanie stanowiska pracy pod kafelkowanie
kafelkowanie podłóg i ścian na klej
prace wewnątrz budynków mieszkalnych

Mile widziane
możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy
Stawkę godzinową : 14,28 euro brutto
Płatne nadgodziny
BEZPŁATNE zakwaterowanie
Polską umowę o pracę na pełen etat
Odprowadzanie składek ZUS od 4055 PLN brutto
Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)
Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania
Opiekę rzecznika pracownika

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV na adres email
Ważne!
W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujeszTwoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.
POLECAJ I ZARABIAJ
Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 200 lub 300 PLN. Wejdź na naszą stronę internetową i wypełnij formularz- szczegóły premiowania poleceń są dostępne na stronie organizatora.
Zdjęcie piewsze
Autor: Work Service Express | 2017-03-14 10:38:35
Email: aplikuj@workexpress.pl
Telefon: 48327758880
Lokalizacja: Śląskie (Katowice)