OPIEKA NAD PANIA W ESSEN -1.07

FIRMA ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech. ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dysponujemy ofertami z całych Niemiec.
Obecnie poszukujemy opiekunki do Pani w Essen (Nadrenia Północna-Westfalia)
TERMIN WYJAZDU: 1.07

Profil Podopiecznej:
Pani Ingeborg ma 86 lat, 162 cm i waży 65 kg. Pani jest po wylewie w związku z tym nie widzi na prawe oko. Doznała złamania szyjki kości udowej, ma uczulenie na osy oraz inkontynencję. Ponadto podopieczna jest osobą palącą. Ponadto co wieczór regularnie pije alkohol. Pani porusza się przy pomocy balkonika oraz na wózku.
Warunki mieszkaniowe:
Pani mieszka sama w domu wielorodzinnym z ogrodem.
Dla opiekunki:
Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem, osobną łazienkę, komputerem, TV oraz dostępem do Internetu. Ponadto przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

Zadania opiekunki:

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała oraz roz-ubieraniu
- zmiana pieluchomajtek
- wsparcie podczas wykonywania transferu
- prowadzenie gospodarstwa domowego oraz przygotowywanie posiłków
- dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania:

-dobra/bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym
- gotowość do wyjazdu na 2 m-ce

Oferujemy:

• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIE ZA REFERENCJE/ POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI!;
• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: daria.otlowska@angelcare24.eu;
- zadzwoń na nr +48 733 388 300
- wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy!
Zdjęcie piewsze
Autor: daria | 2017-06-27 15:52:47
Email: daria.otlowska@angelcare24.eu
Telefon: 733388300
Lokalizacja: Śląskie (Lublin)