inżynier wsparcia produktu

Nasz Klient jest jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań technologicznych dla przemysłu energetycznego. Jego główne działania koncentrują się na innowacyjnych rozwiązaniach wykorzystywanych przy eksploatacji złóż ropy naftowej i gazu ziemnego.
Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

miejsce pracy: Kraków
praca stała

Poszukujemy osób z szeroką wiedzą techniczną i tożsamym doświadczeniem, które są zainteresowane pracą w zespole inżynierów i wsparciem firmy w realizacji wyzwań.

Obowiązki:
• Utrzymywanie systemu baz materiałowych SAP i TCE oraz dbałość o ich jakość
• aktualizacja rysunków, modeli, specyfikacji oraz baz materiałowych
• aktualizacja, odświeżanie i nanoszenie zmian w rysunkach technicznych
• wsparcie techniczne w trakcie remontów, utrzymania ruchu i ponownej certyfikacji narzędzi i sprzętu
• zapewnienie najwyższej jakości wsparcia technicznego dla naszych klientów zewnętrznych i wewnętrznych Firmy

Oczekiwania wobec kandydata:
• tytuł magistra inżyniera (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn)
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
• umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji, rysunku technicznego, oraz pracy zgodnie z procedurami
• solidna wiedza techniczna poparta 5 letnim stażem pracy w środowisku produkcyjnym lub inżynieryjnym
• umiejętność pracy w AutoCad, SAP, TCE
• wytrwałość w dążeniu do celu
• chęć do pracy w oparciu o najwyższe standardy w celu zapewniania najwyższej jakości
• doświadczenie w branży „oil&gas” będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku w firmie, będącej liderem na rynku w swojej dziedzinie
• niezbędne narzędzia pracy
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności plus pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna)
• możliwość rozwoju osobistego i ciągłe wyzwania

Osoby zainteresowane udziałem w prowadzonej rekrutacji proszę o przesłanie Cv na adres: krakow_pu2@pl.randstad.com
Autor: Sylwia | 2012-08-03 15:45:36
Email: krakow_pu2@pl.randstad.com
Telefon: +48 12 394 18 00
Lokalizacja: Małopolskie (Kraków)