Opiekunka dla Starszego Małżeństwa , NIEMCY Solingen (miedzy Kolonią i Duesseldorfem) nr ref: P.Hors.

Opiekunka dla Starszego Małżeństwa , NIEMCY Solingen (miedzy Kolonią i Duesseldorfem)
nr ref: P.Hors.

MEDWORK24 oferuje zatrudnienie opiekunek dla osób starszych zamieszkałych na terenie Niemiec.

Oferujemy:
-wynagrodzenie 1400 euro + 150 euro za okres świąteczny
- legalne zatrudnienie
- organizację wyjazdu i powrotu do Niemiec oraz zwrot kosztów przejazdów
- ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie i regularny kontakt ze strony naszych konsultantów w Polsce oraz w Niemczech

Opis:
Małżeństwo w wieku 85 i 86 lat. Mieszkają w domu jednorodzinnym w dużym mieście Solingen (miedzy Kolonią i Duesseldorfem). Przychodzi tam regularnie pomoc do sprzątania.
- Podopieczny waży 65 kg, mierzy 170 cm. Jest po udarze, ma nadciśnienie, początkującą demencję oraz stany depresyjne. Ma przyznany 2 stopień niepełnosprawności. Występują u niego nieznaczne problemy z mową, słuchem, wzrokiem oraz dezorientacja co do osób i sytuacji. Porusza się przy rolatorze lub na wózku inwalidzkim. Przy transferze aktywnie pomaga. Pan ma częściową inkontynencję (np nocą) wiec nosi pieluchomajtki. Ma sporadyczne problemy z przesypianiem nocy ale przyjmuje środki nasenne. Pan wymaga umiejętnej aktywizacji, delikatnego podejścia- pan jest nerwowy.
- Podopieczna 55 kg 158 cm. Pani ma reumatyzm, nadciśnienie, początkującą demencję oraz problemy z poruszaniem się po operacji kręgosłupa. Ma przyznany 2 stopień niepełnosprawności. Ma nieznaczne problemy ze wzrokiem - nosi okulary. Występuje u niej nieznaczna dezorientacja co do czasu osoby i sytuacji. Porusza się przy rolatorze i na wózku inwalidzkim. Pani ma częściową inkontynencję - nosi pieluchomajtki. Występują zaburzenia snu, ale pani przyjmuje środki nasenne. Podopieczna jest przyjazna, kontaktowa.

Poszukiwana opiekunka z biegłym językiem niemieckim z prawem jazdy (trzeba jeździć po zakupy), odpowiedzialna,samodzielna, z doświadczeniem w opiece nad osobami z demencją.

Opis stanowiska:
- wsparcie w codziennym funkcjonowaniu
- dbanie o higienę i dobre samopoczucie podopiecznych
- prowadzenie gospodarstwa domowego

Oczekiwania:
- biegła znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi z demencją
- czynne prawo jazdy
- pogodne usposobienie
- gotowość do wyjazdu od 15.11 i pobyt również na święta.

W przypadku zainteresowanie ofertą pracy, prosimy o kontakt na adres kontakt@medwork24.pl
wpisując w temacie numer ref: P.Hors., lub pod nr tel.519 649 047
Autor: MedWork24 | 2014-11-10 11:33:23
Email: kontakt@medwork24.pl
Telefon: 519649047
Lokalizacja: Zachodniopomorskie (Szczecin)