Elektromonter - montaż szaf sterowniczych

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Austria - Linz

Zakres obowiązków:
- budowa, montaż i okablowanie szaf sterowniczych
- budowa szaf sterowniczych od podstaw (na hali)

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowiskach
- dobra znajomość języka niemieckiego
- samodzielność na danym stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne bądź SEP
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- umiejętność czytania planów

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- bezpłatne zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie
- świąteczne i urlopowe

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia oraz świadectwo ukończenia szkoły bądź świadectwo SEP (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: EL/SZ/AT/2013
Autor: Euro Labora | 2013-07-15 10:54:43
Email: praca@euro-labora.com
Telefon: 324172056
Lokalizacja: Śląskie (Racibórz)