Blacharz - izoler (monter blachy trapezowej)

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy – Celle

Zakres obowiązków:
- prace izolacyjne - przygotowanie blachy do robót dekarskich i obróbek blacharskich
- montaż blachy trapezowej
- montaż fasad aluminiowych

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)

Mile widziane:
- grupy 4-5 osobowe z osobą prowadzącą brygadę

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: MBT/DE/2014
Zdjęcie piewsze
Autor: Euro Labora | 2014-10-30 11:48:39
Email: niemcy@euro-labora.com
Telefon: 0327010233
Lokalizacja: Śląskie (Racibórz)