Monter wentylacji (z jęz. angielskim)- Norwegia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 6000 placówek w 60 krajach.

Aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Monter wentylacji (z jęz. angielskim)
Miejsce pracy: Norwegia
Nr Ref: MW/Nor/10/12

Opis stanowiska:
Prace monterskie na budowach na terenie Norwegii, montaż kanałów wentylacyjnych, wentylacji, klimatyzacji. Obiekty mieszkalne.

Wymagania:
•Minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako monter wentylacji w ciągu ostatnich 5 lat
•Komunikatywna znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny
•Mile widziane kierunkowe wykształcenie
•Mile widziana znajomość rysunku technicznego

Oferta:
•Wynagrodzenie początkowe: 158,40 NOK brutto/h. Gwarantowana dniówka 1188,00 NOK brutto
•Legalne i stałe zatrudnienie zgodnie z standardami norweskiego prawa pracy
•Norweska umowa o pracę według norweskiego kodeksu pracy na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
•Zasiłek rodzinny na każde dziecko poniżej 18-ego roku życia – 970 NOK/mc
•Gwarantowana pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Norwegii od ok. 1800 NOK / 2 tygodnie
•Dodatki do gwarantowanych stawek, takie jak: dodatek za dojazd do miejsca pracy, dodatek urlopowy w wysokości 12% rocznego dochodu

Terminy:
Termin przesyłania aplikacji – jak najszybciej
Spotkanie z pracodawcą – październik 2012

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim na adres email: beata.jakubowska@adecco.com

Informacja dotyczy oferty pracy za granicą. Agencja zatrudniania nr 364.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.
Autor: Beata Jakubowska | 2012-10-23 11:37:12
Email: beata.jakubowska@adecco.com
Lokalizacja: Świętokrzyskie (Norwegia)