ZLECENIE DLA OPIEKUNKI

Firma Angel Care 24 poszukuje obecnie opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do Pani w Hanowerze (Dolna Saksonia)
TERMIN WYJAZDU: od 1.06

Profil Podopiecznej:

Wiek: 80 lat
Waga: 82 kg
Wzrost: 168 cm
Choroby: Pani jest po wylewie, ma rozrusznik serca. Ponadto cierpi na astmę, nadciśnienie, lekką demencję oraz częściową inkontynencję, w związku z czym Pani używa wkładek i pieluchomajtek. Pani nosi okulary.
Mobilność: balkonik
Warunki mieszkaniowe: pani mieszka wraz z mężem w mieszkaniu. W wyposażeniu ma balkonik oraz Pflegebett.
Dla opiekunki: Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do Internetu, radiem TV oraz osobnym WC. Ponadto przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

Zadania opiekunki:

- wsparcie podczas wykonywania czynności pielęgnacyjnych oraz roz- i ubieraniu
- zmiana pieluchomajtek
- towarzyszenie podczas wizyt u lekarza
- przygotowywanie posiłków i prowadzenie domu
- spędzanie czasu z podopieczną (spacery)

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym
- gotowość do wyjazdu na 2 m-ce
- osoba niepaląca

Oferujemy:

• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie ZA REFERENCJE/ POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI!;
• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: daria.otlowska@angelcare24.eu;
- zadzwoń na nr +48 733 388 300
- wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy!
Zdjęcie piewsze
Autor: daria | 2017-05-11 15:21:26
Email: daria.otlowska@angelcare24.eu
Telefon: +48 733 388 300
Lokalizacja: Świętokrzyskie (Warlubie)