!!! Holandia Praca Od Zaraz !!!

Doradztwo gospodarcze i interpersonalne z siedzibą w Kłodzku jest firmą, która prowadzi działalność związaną z doradztwem interpersonalnym i pośrednictwem pracy.
Dla swojego klienta na terenie Holandii poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku RZEŹNIK z doświadczeniem lub z możliwością przyuczenia do zawodu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i krótkiego opisu kandydatury wraz z danymi kontaktowymi na:

adres e-mail lub kontakt telefoniczny

Opis stanowiska pracy:
- rzeźnicy (z doświadczeniem lub do przyuczenia),

Wymagania:
- bardzo dobry stan zdrowia,
- sprawność manualna,
- mile widziane doświadczenie w pracy na wskazanym stanowisku,
- podstawy języka angielskiego lub niemieckiego mile widziane,

Oferta zatrudnienia:
- umowa o pracę (zatrudnienie długoterminowe/sezonowe),
- bezpłatne szkolenia,
- ubezpieczenie społeczne i zdrowotne,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- wynagrodzenie od 1500 euro/miesiąc,
- wszystkie niezbędne narzędzia do pracy i odzież robocza,
- bonusy na wyżywienie,
- miejsce pracy: Holandia.
Zdjęcie piewsze
Autor: Karolina Kwaśny | 2015-08-14 11:11:57
Email: pracujwcz@gmail.com
Telefon: 887887884
Lokalizacja: Dolnośląskie (Warszawa)