Regionalny Kierownik Sprzedaży

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Finansowa zatrudni Regionalnego Kierownika Sprzedaży.

Zakres obowiązków:

- Organizacja 10-15 osobowego zespołu sprzedaży na danym terenie
- Realizację planów sprzedaży
- Raportowanie Dyrektorowi

Wymagamy:

- Doświadczenia w terenie: sprzedaż, windykacja, obsługa klienta minimum 2 lata
- Doświadczenia w zarządzaniu zespołem: branża dowolna-minimum 1 rok
- Chęć do pracy
- Dyspozycyjność
- Nie wymagamy doświadczenia w branży finansowej-szkolimy od podstaw

Zapewniamy:

- Umowę o pracę + prowizję
- Samochód, laptop, telefon, internet bezprzewodowy
- Region na wyłączność do obsługi
- System pracy który zapewnia Przedstawicielom kontakty do klientów, oraz powtarzalność zarobku
- Kompleksowe przeszkolenie
- Wsparcie w rekrutacjach-dział HR

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV na adres: kierownikelblag@wp.pl

Prosimy o dołączenie do wysyłanych zgłoszeń następującej klauzuli:
Zdjęcie piewsze
Autor: Karol | 2015-11-10 08:39:29
Email: kierownikelblag@wp.pl
Lokalizacja: Warmińsko mazurskie (Elbląg)