KIEROWCA C+E W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM

MAZURY-TRANS SP. Z O.O. – jesteśmy stabilnie finansową i dynamicznie rozwijającą się firmą transportową. Zatrudniamy ponad 100 pracowników i dysponujemy taborem 70 samochodów ciężarowych. Specjalizujemy się w międzynarodowym i krajowym transporcie drogowym.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: MORLINY k. OSTRÓDY
Opis stanowiska:
• przewóz towarów ciągnikiem siodłowym z naczepą,
• praca na terenie Unii Europejskiej (m.in. Francja, Niemcy, Portugalia, Hiszpania, Wielka Brytania).
Naszym kierowcom oferujemy:
• stałą pracę w prężnie rozwijającej się formie transportowej,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,
• pracę w różnych elastycznych systemach np. 3/1,
• nowoczesny i regularnie serwisowany tabór,
• transport do pracy na koszt firmy, jeśli pojazd znajduje się za granicą,
• szkolenia z ECO-Drivingu,
• pracę wyłącznie zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami.
Nasze wymagania to:
• prawo jazdy C+E,
• zaświadczenie o ukończeniu kursu dokształcającego na przewóz rzeczy,
• aktualne zaświadczenie o niekaralności,
• badania psychologiczne i zaświadczenie lekarskie,
• karta kierowcy,
• aktualna książeczka zdrowia (SANEPID)
• podstawowy kurs ADR
• mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy powyżej 12 ton, ale nie jest to wymóg, istnieje możliwość doszkolenia,
• mile widziane doświadczenie w obsłudze naczepy typu chłodnia,
• mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu Transics,
• mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym na potrzeby pracy kierowcy, nie jest to jednak wymóg konieczny.
KONTAKT:
W celu uzyskania dalszych szczegółowych informacji prosimy o kontakt z p. Mirosławem Godlewskim pod nr tel. 539-868-070 bądź mailowo: miroslaw.godlewski@mazury-trans.pl
Autor: Mazury-Trans | 2018-02-19 14:55:44
Email: miroslaw.godlewski@mazury-trans.pl
Telefon: 539868070
Lokalizacja: Warmińsko mazurskie (Morliny)