Pracownik Produkcji na dziale:

Firma drobiarska z polskim kapitałem – w związku z planowanym wzrostem zatrudnienia, szuka nowych osób do pracy na stanowisko:
- Uboju
- Schładzania Wodnego
- Patroszenia
- Rozbioru i Pakowania
- Paletyzacji
Miejsce wykonywania pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku gm. Ciechanów
Zakres obowiązków:
- praca przy linii produkcyjnej
- przygotowanie drobiu do uboju – tylko panowie
- patroszenie, rozbiór, trybowanie mięsa - panie
- ważenie, pakowanie, etykietowanie mięsa drobiowego – panowie i panie
- paletyzacja - panowie
- kontrola jakości produktu

Od kandydatów oczekujemy:
- gotowości do pracy w systemie zmianowym (równoważny system czasu pracy: praca 4 razy w tygodniu po 10 godz., od poniedziałku do soboty, niedziele i święta zawsze są wolne)
- dyspozycyjności
- obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy - bez pośredników
- posiłek w trakcie pracy
- dowóz do pracy z wybranych miejscowości
- wynagrodzenie miesięczne brutto - od 4280 zł (za cały przepracowany miesiąc)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy tomasz.makuch.cd@obpon.pl z dopiskiem rekrutacja Pracownik Produkcji w Ujazdówku Ujazdówek !
Autor: Tomasz CD | 2021-10-12 13:56:00
Email: tomasz.makuch.cd@obpon.pl
Telefon: 233233210
Lokalizacja: Mazowieckie (Ciechanów)