Firma Angel Care24 poszukuje opiekunek do osób starszych

POSZUKUJEMY OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH, GOTOWYCH PODJĄĆ PRACĘ NA TERENIE NIEMIEC

Oferta ważna: 7-20.08.2017 ORAZ 18.09.-08.10.2017
Lokalizacja: BONN

PROFIL PODOPIECZNYCH:
Opieka dotyczy małżeństwa.
Pani – 82 lata, 70 kg, 165 cm, cierpi na cukrzycę typu 2, inkontynencję, osteoporozę oraz nadciśnienie. Seniorka ma problemy z mową oraz wzrokiem. Podopieczna ma odleżyny. Większość czasu spędza w łóżku lub porusza się na wózku inwalidzkim.
Pan – 83 lata, 100 kg, 170 cm, cierpi na demencję, cukrzycę oraz nietrzymanie moczu. Senior porusza się samodzielne lub przy pomocy balkonika.
Podopieczni mieszkają w domu wielorodzinnym.
Opiekun/ka ma zagwarantowany pokój ze standardowym wyposażeniem oraz Internet.
Obligatoryjnie przysługują jej/jemy 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNA/KI:
• pomoc w wykonywaniu codziennych czynności higienicznych oraz podczas roz- i ubierania;
• pomoc w transferze na wózek;
• pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego (gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie itp.);
• dotrzymywanie towarzystwa.

WYMAGANIA:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
• doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
• odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;
• ukończony 25. r.ż.;
• gotowość do wyjazdu na 2 m-ce.

OFERUJEMY:
• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIĘ ZA POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI 50 EURO, ZA DWÓCH OPIEKUNEK 125 EURO / ZA POLECENIE NOWEJ RODZINY 150 EURO, A ZA PRZEJŚCIE Z RODZINĄ Z INNEJ AGENCJI 200 EURO !!!;
• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Zdjęcie piewsze
Autor: Maja Kłosek | 2017-07-20 15:07:33
Email: maja.klosek@angelcare24.eu
Telefon: 733 838 900
Lokalizacja: Warmińsko mazurskie (Ryn)