Elektromonter - szybki wyjazd - Niemcy

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268).
Aktualnie dla naszego Klienta z branży elektrycznej poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko:

Elektromonter
Miejsce pracy: Montabaur
Opis stanowiska:
• montaż i okablowanie komponentów elektrycznych,
• uruchamianie urządzeń elektrycznych,
• wykonywanie operacji konserwacyjnych i zapobiegawczych zgodnie z procedurami,
• dbałość o mienie, środki pracy oraz opinię Firmy,
• przestrzeganie zasad BHP,

Co zyskasz?
• Stabilizację zawodową dzięki zatrudnieniu na umowę o pracę na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony
• Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia
• Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych, które umożliwiają podniesienie kwalifikacji zawodowych, dzięki współpracy w kompetentnym gronie specjalistów,
• Opiekę konsultantów firmy gotowych do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.) oraz znalezieniu zakwaterowania (w pensjonatach prywatnych) na czas projektu,

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe,
• praktyczna wiedza z zakresu elektryki,
• dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
• doświadczenie w pracach monterskich,
• umiejętność czytania dokumentacji technicznicznej / schematów,
• umiejętność pracy w zespole,
• doświadczenie na powyższym stanowisku,
• aktualne uprawnienia SEP,

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: elektryk@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:

793 835 466

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!
Autor: Mondi Polska | 2017-06-02 09:30:10
Email: elektryk@mondi-polska.pl
Telefon: 793835466
Lokalizacja: Wielkopolskie (Niemcy)