OPIEKUN GRUPY ? TŁUMACZ W WIELKIEJ BRYTANII

Poszukujemy osoby na stanowisko opiekun grupy - tłumacz do pracy na terenie Wielkiej Brytanii.

PRACA NA OKRES WAKACYJNY LIPIEC – SIERPIEŃ

Zakres zadań:
- koordynacja pracy i pobytu stolarzy na montażach mebli;
- codzienny kontakt z angielskim przełożonym;
- odbieranie narzędzi/faktur;
- kontrola czasu pracy stolarzy;
- ogólna opieka nad grupą pracowników (rozwiązywanie bieżących spraw, kontakt z firmą w Polsce itp.);
- praca obejmuje: montaż, rozładunek, dystrybucję mebli;
- pomoc rzemieślnikom w podstawowych pracach fizycznych.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- dyspozycyjność (gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy);
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- samodzielność;
- zaradność;
- umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B;
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
- darmowe zakwaterowanie;
- płatny urlop;
- organizujemy wszelkie formalności związane z wyjazdem!

CV prosimy wysyłać na adres
INFO@KCIGROUP.PL

KCI Recruitment S.J. numer certyfikatu: 44121B.
www.kcirecruitment.pl
Zdjęcie piewsze
Autor: kci | 2012-06-18 11:47:41
Email: info@kcigroup.pl
Telefon: 616645910
Lokalizacja: Wielkopolskie (POZNAŃ)