Praca dla opiekunki osoby starszej Niemcy

Treść ogłoszenia:
02/CV/2016 Praca dla opiekunki

Miejscowość: 83435 Bad Reichenhall
(przepięknej górskiej i uzdrowiskowej miejscowości)

Start: druga połowa listopada 2016

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka, dla sprawnej i samodzielnej podopiecznej, która jest bardzo samotna po śmierci męża.

Obowiązki opiekunki:
- prowadzenie domu
- dotrzymywanie towarzystwa starszej Pani
- zakupy ( opiekunka lub rodzina - do ustalenia)

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu.
Rodzina mieszka niedaleko i odwiedza podopieczną.

Wymagania:
- doświadczenie opiece
- palenie możliwe na dworze
- język niemiecki umożliwiający swobodną komunikację

Opiekunka ma do dyspozycji:
- pokój

Oferujemy:
- organizację dojazdu i pokrycie kosztów "od domu do domu"
- 1 umowę na długi okres
- premię świąteczną
- dyżury telefoniczne także w weekendy i święta
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wysokie składki ZUS

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim, w temacie wiadomości prosimy podać nr oferty 02/CV/2016 na adres: wspolpraca@agencja-concordia.pl
534 483 111, 32 729 81 54
515 633 746, 32 718 64 58
504 131 616, 32 718 65 20
Zdjęcie piewsze
Autor: Agencja Concordia | 2016-11-14 08:56:12
Email: opieka@agencja-concordia.pl
Telefon: 534483111
Lokalizacja: Śląskie (Gliwice)