Zrób taką stronę
w 10 minut
i
zarabiaj na niej

Dodaj ogłszenie | za darmo, bez logowania, szybko

dietetyka Poznań


Treść ogłoszenia:
Kursy dietetyki w Poznaniu
1) Kurs dietetyki podstawowy - szkolenie zawodowe I stopnia

Kurs dietetyki podstawowy jest szkoleniem I stopnia Akademii Dietetyki. Szkolenie realizowane jest w trybie weekendowym (sobota i niedziela) oraz w trybie w środku tygodnia. Zakres tematyki szkolenia obejmuje podstawy anatomii i fizjologii, zasad racjonalnego żywienia, planowania diet, układania zaleceń i tworzenia jadłospisów żywieniowych. Wymiar godzinowy szkolenia to 60 godzin dydaktycznych. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik szkolenia otrzymuje zaświadczenie MEN oraz zaświadczenie wewnętrzne Akademii Dietetyki.

Cena: 840 zł (brutto)
2) Kurs dietetyki zaawansowany – szkolenie zawodowe II stopnia

Kurs dietetyki zaawansowany kurs skierowany jest do wszystkich absolwentów szkolenia podstawowego dietetyki Akademii Dietetyki i studiów wyższych z żywienia i dietetyki. Uczestnicy szkolenia w ramach kursu otrzymują podręcznik kursu zaawansowanego dietetyki (A. Guligowska) oraz program komputerowy do układania jadłospisów. Zajęcia szkoleniowe prowadzone są w sposób teoretyczny (seminaryjny) jak i praktyczny (ćwiczeniowy). Słuchacze poznają zasady tworzenia jadłospisów dla osób chorych i uczą się przeprowadzania badań składu ciała.

Cena: 840 zł (brutto)
O Akademii Dietetyki

Akademia Dietetyki realizuje szkolenia zawodowe z dietetyki w całej Polsce od ponad 7 lat. Kursy prowadzone przez tą placówkę można ukończyć w sposób stacjonarny jak i on-line. Akademia Dietetyki zatrudnia najlepszych kadrę wykładowców, czynnie wykonujących zawód dietetyka. Program szkolenia został potwierdzony przez Kuratorium Oświaty przyznaniem Akademii Dietetyki Akredytacji.

Aktualne terminy kursów w Poznaniu:

http://www.akademiadietetyki.pl/poznan/
Akademia Dietetyki
61-807 Poznań ul. Święty Marcin 66/72
tel. 61 666 13 26
mail: biuro@akademiadietetyki.pl
Zdjęcie piewsze
Autor: Akademia Dietetyki | 2018-04-25 16:30:44
Email: wystawiacz@onet.pl
Telefon: 61 666 13 26
Lokalizacja: Wielkopolskie (Poznań)
Podobne ogłoszenia:

OSTATNIO SZUKANE OGŁOSZENIA:

szukam, szukam dalej,