Monter/specjalista instalacji przeciwpożarowych SPRINKLERY

Agencja pracy tymczasowej Amos-Services oddział w Polsce numer krs 0000301041 (certyfikat nr 4681) poszukuje pilnie dla naszej bazy Monterów instalacji przeciwpożarowych

Wymagania:
-doświadczenie przy montażu instalacji ppoż
- znajomość rysunku technicznego
- podstawowy język techniczny francuski będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:
- montaż instalacji przeciwpożarowych tzw. SPRINKLERÓW
- prawidłowe przygotowanie elementów instalacji do montażu
- montaż instalacji przeciwpożarowych według schematów
- montaż spryskiwaczy
- sprawdzanie poprawności działania układów
- praca na wysokościach do 30 m

Oferujemy :

- pracę na terenie Francji
- atrakcyjne wynagrodzenie 9,5 € / h netto
- darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
- umowa o pracę + ubezpieczenie

ZAINTERESOWANYCH PROSZE O KONTAKT: 788564136 , 533 866 118 LUB E-MAIL amos-services@o2.pl
Autor: Rafał | 2014-04-07 10:47:57
Email: amos-services@o2.pl
Telefon: 788564136
Lokalizacja: Dolnośląskie (Ząbkowice Śląskie)