Dyrektor Kontraktu ds. linii i stacji wysokiego napięcia

Treść ogłoszenia:
Profil firmy:
Polskie przedsiębiorstwo budowlano - inżynieryjne, generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego, specjalistycznego i ogólnego.

Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, chemicznej i petrochemicznej oraz ochrony środowiska.

Do grupy kapitałowej należy kilkanaście firm zlokalizowanych w całej Polsce.

Rodzaj działalności:

Budownictwo ogólne, budownictwo specjalistyczne, energetyka, ochrona środowiska.

Informacje dotyczące obsadzanego stanowiska
Nazwa stanowiska: Dyrektor Kontraktu
Miejsce zatrudnienia: Polska
Zakres obowiązków: kierowanie projektami w zakresie:
budowa napowietrznych linii wysokiego napięcia 220 kV, 400 kV i/lub
budowa stacji wysokiego napięcia 220kV, 400kV
Wymagane doświadczenie zawodowe:
co najmniej 2 letnie doświadczenie w kierowaniu projektem budowy linii wysokiego napięcia 110 kV lub 200 kV lub 400 kV i/lub
co najmniej 2 letnie doświadczenie w kierowaniu projektem budowy lub modernizacji stacji wysokiego napięcia 220 kV lub 400 kV
Wymagane kwalifikacje i umiejętności:
mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
Autor: Daniel | 2012-08-01 10:24:43
Email: dyrektor.kontraktu@interia.pl
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie (Cała Polska)