Pracownik Działu Księgowości

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pracy tymczasowej oraz agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat
MGPiPS nr 761/1b

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:
• biegła znajomość programów pakietu Office,
• znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego,
• zdolności analityczne,
• dobra organizacja pracy,
• odpowiedzialność,
• znajomość programu księgowego Symfonia, doświadczenie zawodowe oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:
• dekretacja dokumentów księgowych,
• prowadzenie ewidencji księgowej zgodnie z zasadami rachunkowości, przepisami prawa podatkowego oraz dla celów sprawozdawczości,
• analiza sald i zapisów na kontach księgowych,
• uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami,
• codzienne wsparcie innych pracowników działu księgowego w bieżących zadaniach

Oferujemy :
• ciekawą pracę,
• możliwość wszechstronnego rozwoju,
• pracę w miłym, młodym zespole.

Prosimy o nadsyłanie CV na poniższy adres:

info@kcigroup.pl

lub
KCI Recruitment Sp. J.
ul. Pszenna 5b
61-663 Poznań
tel./fax 061 664 59 10
Zdjęcie piewsze
Autor: kci | 2012-06-22 13:41:15
Email: info@kcigroup.pl
Telefon: 616645910
Lokalizacja: Wielkopolskie (Poznań)