Specjalista d/s odkupu szkód

DRB CENTRUM ODSZKODOWAŃ Sp. z o. o. jest jedną z największych i najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań na terenie całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do współpracy SPECJALISTÓW D/S ODKUPU SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH.

Opis stanowiska:
• reprezentowanie firmy DRB Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. ,
• tworzenie własnej struktury partnerskiej i dbanie o relacje,
• dbanie o profesjonalną obsługę pozyskanych Klientów,
• wdrażanie oraz realizacja celów sprzedażowych.

Mile widziane:
• doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, motoryzacyjnej, OFE, przedstawicieli medycznych,
• doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami,
• Znajomość branży Motoryzacyjnej - blacharze, lakiernicy, mechanicy, pomoc drogowa – będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:
• pracę w dynamicznym otoczeniu,
• indywidualną ścieżkę kariery oraz nieograniczone możliwości własnego rozwoju,
• bardzo wysokie wynagrodzenia,
• finansowanie samochodów, wycieczki oraz atrakcyjne konkursy.

Dołącz do najlepszych i osiągnij sukces!
www.ExpertDRB.pl

Aplikacje zawierające CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na : kariera@drb.pl z tematem „ODKUP”
Zdjęcie piewsze
Autor: ExpertDRB | 2014-02-11 18:45:53
Email: kontakt.experterg@prokonto.pl
Telefon: 792009080
Lokalizacja: Dolnośląskie (Wrocław)