Konsultant telefonicznej obsługi klienta

Jesteśmy firmą świadczącą usługi na rzecz przedsiębiorstw w zakresie telemarketingu ( telesprzedaż i call center). Jeśli lubisz kontakt z klientem, jesteś osobą komunikatywną i wytrwale dążysz do celu…Zapraszamy!
W związku z uruchamianiem nowego projektu dla znanej instytucji finansowej, spółka Dimar Polska poszukuje pracowników na stanowisko :

Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

Poszukujemy osób :
• Posiadających orzeczenie o niepełnosprawności (stopień lekki ze schorzeniami, umiarkowany i znaczny)
• Osób dynamicznych i komunikatywnych
• Lubiących kontakt z ludźmi
• Posiadających wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• O wysokiej kulturze osobistej
• Wytrwale dążących do celu
• Chętnych do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności
• Mających nienaganną dykcję i miły głos
• Mile widziane są osoby z Łodzi i okolic (praca w siedzibie firmy)

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie rozmów telefonicznych
• Umawianie spotkań handlowych do Oddziału Banku

Oferujemy:

• Pracę w młodym i energicznym zespole
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje
• Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premia)
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego .
• Elastyczny czas pracy – możliwość wyboru godzin
• Bazę aktywnych klientów

Aplikację w postaci CV ze zdjęciem i klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr133, poz 883), prosimy przesyłać na podany adres email.
Autor: Damian Niwinski | 2013-07-16 15:17:05
Email: d.niwinski@dimar.pl
Lokalizacja: Łódzkie (Łódź)