Elektryk, praca wyjazdowa (Gliwice), 16 zł brutto/godzinę + diety

Treść ogłoszenia:
Stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy: Gliwice
Liczba wakatów: 1
Nr. Referencyjny: 01_40_EF_2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192.
Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Elektryk.

Praca polega na serwisie transformatorów energetycznych na terenie Polski.
Siedziba firmy znajduje się w Gliwicach. Warunki współpracy zostaną omówione podczas rozmowy kwalifikacyjnej w siedzibie firmy.

Klient oferuje:
- samochód służbowy,
- umowę o pracę na pełny etat,
- długotrwałą współpracę,
- stawkę 16zł brutto/godzinę + diety,
- pracę w zgranym zespole, możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki/Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe - wymóg konieczny,
- doświadczenie min 3 lata na podobnym stanowisku - wymóg konieczny,
- prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny,
- znajomość angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana,
- ważne uprawnienia SEP - wymóg konieczny.

Zainteresowane osoby prosimy o niezwłoczny kontakt: tel. 519684977 / 519685033 / (32) 739 06 61 lub o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres E-mail b.nowosad@corona-silesia.pl
Zdjęcie piewsze
Autor: CORONA-SILESIA | 2017-10-11 11:32:09
Email: b.nowosad@corona-silesia.pl
Telefon: 519684977 / 519685033 / (32) 739 06 61
Lokalizacja: Śląskie (Gliwice)