Opiekunka do Pani w Szlezwik- Holsztyn

Opiekunka do Pani w Szlezwik- Holsztyn (Bargteheide, ok. Ahrensburga)

FIRMA ANGEL CARE 24 OFERUJE PRACĘ OPIEKUNOM/OPIEKUNKOM OSÓB STARSZYCH NA TERENIE NIEMIEC! ATRAKCYJNE WARUNKI ZATRUDIENIA, ZAROBKI DO 1400 EURO NETTO + PREMIE!

TERMIN WYJAZDU: POCZĄTEK WRZEŚNIA

Profil Podopiecznej:
Wiek: 90 lat
Waga: 69 kg
Wzrost: 170 cm
Schorzenia: inkontynencja (w nocy), trudności z poruszaniem się (pani doznała wcześniej upadku, w wyniku którego miała obrażenia żeber). Podopieczna ma strach przed ponownym upadkiem, ma problemy przy wstawaniu i staniu.
Sposób poruszania się: balkonik, wózek.
Warunki mieszkaniowe: Pani mieszka sama w domu z ogrodem. Seniorka ma w wyposażeniu Pflegebett.
Do Seniorki przychodzi Pflegedienst, która pomaga jej w utrzymaniu higieny osobistej.
Dla opiekunki: Opiekunka ma do dyspozycji pokój z TV i dostępem do Internetu oraz osobną łazienkę.

Zadania opiekunki:
- pomoc w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych
- pomoc w transferze na wózek
- przygotowywanie posiłków i prowadzenie domu (sprzątanie, robienie zakupów itp.) oraz drobne prace ogrodowe
- spędzanie czasu z podopieczną.

Wymagania:
- m.in. podstawowa znajomość języka niemieckiego;
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
- odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;
- gotowość do wyjazdu na 2 m-ce;
- mile widziana osoba niepaląca.

Oferujemy:
• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIA ZA REFERENCJE/ POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI!;
• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- zadzwoń na nr +48 733 388 300 lub +48 52 388 67 65;
- wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy!
Zdjęcie piewsze
Autor: dar | 2016-08-30 09:31:41
Email: daria.otlowska@angelcare24.eu
Telefon: +48 733 388 300
Lokalizacja: Zachodniopomorskie (Świnoujście)