Praca na produkcji

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 47.
Dla naszego Klienta – lidera z branży automotive szukamy osób do pracy na stanowisku:

praca na produkcji (kobiety i mężczyźni)

Zakres obowiązków:
- montaż drobnych elementów
- obsługa maszyn produkcyjnych
- kontrola jakości

Oferujemy:
- umowę o pracę (ZUS, urlop)
- pracę na pełen etat
- stabilne zatrudnienie
- opiekę konsultanta na terenie zakładu
- szkolenia umożliwiające zdobycie doświadczenia zawodowego
- oferujemy również pracę dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Oczekiwania:
- duża motywacja do pracy
- sprawność manualna
- dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym od pn do pt)

Miejsce zatrudnienia:
Pruszków (10 min pieszo od stacji PKP)

Prosimy o kontakt telefoniczny: 224567432 lub przesyłanie CV na adres e-mailowy: ris.pruszkow@pl.randstad.com

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Autor: Joanna Jachowicz | 2014-12-12 10:48:51
Email: joanna.jachowicz@randstad.pl
Lokalizacja: Mazowieckie (Pruszków)