Opiekunka dla Starszej Pani, NIEMCY Weyhe (okolice Bremen) nr ref: P.Gert.

Treść ogłoszenia:
Opiekunka dla Starszej Pani, NIEMCY Weyhe (okolice Bremen)
nr ref: P.Gert.

MEDWORK24 oferuje zatrudnienie opiekunek dla osób starszych zamieszkałych na terenie Niemiec.

Oferujemy:
- wynagrodzenie 1100 euro
- legalne zatrudnienie
- organizację wyjazdu i powrotu do Niemiec oraz zwrot kosztów przejazdów
- ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie i regularny kontakt ze strony naszych konsultantów w Polsce oraz w Niemczech

Opis:
Podopieczna ma 92 lata, waży 55 kg, mierzy 165 cm. Mieszka samotnie w domu wielorodzinnym w miejscowości Weyhe (okolice Bremen). Sklepy są w pobliżu, jest dostęp do internetu. Kilka razy w tygodniu przychodzi pomoc domowa do większego sprzątania.
Podopieczna ma problemy z poruszaniem się, ma zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca, nadciśnienie. Cierpi również na osteoporozę, cukrzycę oraz alergie. Obecnie, rano, przychodzi pomoc ambulatoryjna - wykonuje toaletę poranna.
Podopieczna ma problemy ze słuchem i ze wzrokiem - ma założony aparat słuchowy. Pani jest osoba leżącą, wiec transfer jest wymagany. Na miejscu do dyspozycji jest krzesło-toaleta, rolator. Pani bierze środki nasenne, wiec noce przesypia spokojnie.
Podopieczna jest osobą cierpliwą, pozytywną, przyjazną.
Poszukiwana jest opiekunka od zaraz z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, niepaląca.

Opis stanowiska:
- wsparcie w codziennym funkcjonowaniu
- dbanie o higienę i dobre samopoczucie podopiecznych
- prowadzenie gospodarstwa domowego

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- brak nałogów
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- pogodne usposobienie

W przypadku zainteresowanie ofertą pracy, prosimy o kontakt na adres kontakt@medwork24.pl
wpisując w temacie numer ref: P.Gert., lub pod nr tel.519 649 047
Zdjęcie piewsze
Autor: MedWork24 | 2015-02-09 15:41:17
Email: kontakt@medwork24.pl
Telefon: 519649047
Lokalizacja: Łódzkie (Ozorków)