Opiekunka dla Starszego Pana, NIEMCY, Hamburg nr ref: P.Mei.H.

Treść ogłoszenia:
Opiekunka dla Starszego Pana, NIEMCY, Hamburg
nr ref: P.Mei.H.

MEDWORK24 oferuje zatrudnienie opiekunek dla osób starszych zamieszkałych na terenie Niemiec.

Oferujemy:
- wynagrodzenie 1100 euro
- legalne zatrudnienie
- organizację wyjazdu i powrotu do Niemiec oraz zwrot kosztów przejazdów
- ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie i regularny kontakt ze strony naszych konsultantów w Polsce oraz w Niemczech

Opis:
Podopieczny ma 93 lata, waży 80 kg, mierzy 178 cm. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w Hamburgu. Na miejscu jest dostęp do internetu, sklepy w pobliżu. Przychodzi również pomoc domowa do sprzątania.
Pan ma problemy z poruszaniem się, jest po udarze, ma zaburzenia rytmu serca, inkontynencję oraz początkującą demencję. Obecnie 6 razy dziennie przychodzi pomoc ambulatoryjna. Przychodzi tez tam opiekunka prawna. Pan porusza się na wózku inwalidzkim, wymagany jest transfer. Na miejscu jest także łóżko specjalistyczne oraz materac przeciwodleżynowy . Występują zaburzenia przełykania - trzeba rozdrabniać pokarm. Pan wybudza się w nocy.
Poszukiwana jest opiekunka od zaraz z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, niepaląca.

Opis stanowiska:
- wsparcie w codziennym funkcjonowaniu
- dbanie o higienę i dobre samopoczucie podopiecznych
- prowadzenie gospodarstwa domowego

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- brak nałogów
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą
- pogodne usposobienie

W przypadku zainteresowanie ofertą pracy, prosimy o kontakt na adres kontakt@medwork24.pl
wpisując w temacie numer ref: P.Meil.H., lub pod nr tel.519 649 047
Zdjęcie piewsze
Autor: MedWork24 | 2015-03-04 15:04:01
Email: kontakt@medwork24.pl
Lokalizacja: Pomorskie (Tczew)